Як правильно вибрати ламінат для спальні

Ламинат для спальни

Для спальні ламінат є одним з кращих варіантів покриттів і, відповідно, найпопулярнішим. Хоч ламінат і дорожче лінолеуму, але, повірте, він відплатить вам своєю довговічністю.

Клас ламiнату

Для спальні вибирайте ламінат 31 або 32 класу.

В даному приміщенні невелике навантаження на підлогу, у вас не буде тут посиденьок великими компаніями і загрози падіння тарілки з супом. Звичайно, ніхто не заборонить вам взяти і клас вище 32, але це ні до чого.

Екологічність

Що стосується екологічності, то останнім часом виробники ламінату приділяють цій характеристиці багато уваги. Але про всяк випадок перед покупкою перевірте написи на упаковці, оптимальний варіант — Е1 (прирівнюється до натуральної деревини, без всіляких добавок).

Хотілося б зауважити, що маркування Е, говорить про наявність шкідливих речовин в даному покритті. У нашому випадку ламінат просочений формальдегідом, що перешкоджає його гниття і підвищує водовідштовхувальні властивості. У повсякденному житті це не становить ніякої небезпеки для здоров’я людини. Але при загорянні пари формальдегіду дуже небезпечні і слід негайно покинути приміщення.

Підкладка

У спальні не повинно бути чутно гучного тупоту, а тим більше скрипу. Тому особливу увагу тут приділіть підкладці під ламінат. Підійде спінена і пробкова, докладніше про підкладках, їх видах і властивості читайте в статті про правильний вибір підкладки.

Колір

Що стосується кольору, то тут ви, звичайно, вільні робити вибір самі. Серед загальних рекомендацій можна помітити, що:

Світлий тон статі візуально розширює кімнати, темний — зменшує.

Меблі повинні відрізнятися від покриття як мінімум на 2 тони.

На світлому підлозі менш помітна пил, якщо у вас часто не вистачає часу на прибирання, зупиніть свій вибір на ньому

Завжди є простір для польоту думки, виробники ламінату радують величезним вибором кольорів. Ви знайдете і сині, і жовті панелі навіть з малюнком, вам потрібна лише задумка.

Висновок

Більше інформації ви можете знайти в статті по вибору ламінату і в інструкції з укладання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *