Три ради по дизайну свого власного інтер’єру

Три совета по дизайну интерьера

Три ради по дизайну Інтер’єр: підбираємо інтер’єр за характером і розширюємо простір.

Перше, що ви повинні для себе вирішити — наскільки великих змін хочете. Якщо минулий інтер’єр вас влаштовував, то можна просто поміняти меблі на більш функціональну і сучасну, використовувати нову колірну гамму. При цьому старі, але улюблені речі можна відреставрувати і залишити в якості предметів інтер’єру.

Три ради по дизайну інтер’єру

Хочете кардинальних змін? Тоді починайте шукати натхнення ззовні: перегортайте модні журнали, бувайте в місцях, де вам затишно, ходите в гості і на новосілля. Проте, інтер’єр квартири повинен відповідати темпераменту власника. Додому ми приходимо за розслабленням і затишком — а не прагнемо зробити дизайн крутіше або сучасніше.

Інтер’єр будинку: відповідність характерам

Напевно, ви вже бачили багато фото інтер’єрів, які припали вам до душі. Кожному характеру приємніше знаходитися в своїй обстановці. Як правило, дизайнери виділяють такі тенденції.

Практичний, активний молодий чоловік або дівчина

Віддають перевагу мінімалістичним і функціональним дизайнам: хай тек, мінімалізм або конструктивізм. Тут переважає вільний простір, кожен предмет інтер’єру повинен виконувати певну функцію, а не бути просто для краси. Перевага віддається кольорам: чорному, білому, бурому, фіолетовому, сірому і кольору металік.

Творчі, життєрадісні і яскраві особистості

Таким до душі дизайн квартири арт-деко і модерн, який поєднує в собі безліч стилів. Взагалі, для творчих людей характерна еклектика — віддати перевагу одному стилю для них буває просто неприпустимо. Тим, хто любить різноманітність, еклектика стане рідним вибором.

Суворі і спокійні

Зазвичай старше покоління або великі молоді консерватори вибирають класику, античність, рококо або готику. Варто зазначити, що такі рішення будуть добре виглядати в великих і просторих квартирах. Маленькі приміщення не дозволять втілити всю велич таких інтер’єрів.

Любителі подорожей і спогадів

Мандрівники і романтична натура часто віддають перевагу етнічних стилів. Наприклад, якщо ви любите Рим, Італію, то романський інтер’єр кімнати буде найприємнішим і близьким.

Дизайн кімнат в маленьких квартирах

Сучасний дизайн можна втілити і в маленькому приміщенні. При цьому його завданням буде візуальне збільшення простору. Як же це зробити?

Робимо вище стелю

 • Візуально збільшити простір і підняти стелю допоможуть глянцеві поверхні. Якщо ви вибрали хай тек, то обробка стін, підлоги або стелі з переливом буде вельми до речі.
 • Натяжні стелі хоч і забирають у нас приблизно десяток сантиметрів, але візуально роблять кімнату вище — ось такий колапс.
 • Стіни і стеля робимо одного кольору, при чому світлого відтінку. Ідеально в цьому випадку підійде білий. Таку ж концепцію можна використовувати при виборі меблів.
 • Вертикальний візерунок — найпоширеніший спосіб підняти стелю. Нюанс в тому, щоб не смужка була дуже яскравою і частою.
 • Карнизна підсвічування по периметру кімнати монтується трохи нижче основного рівня стелі. При цьому, вибравши LED стрічку, можна змінювати кольори під настрій.
 • Використовуйте точкові навісні або врізні світильники. Можна і зовсім відмовитися від класичного джерела світла, люстри, в невеликому приміщенні.

Звільняємо площу

Відмовтеся від достатку меблів. Дизайн однокімнатної квартири можна зробити в японському стилі, мінімалізмі або хай тек. Намагайтеся, щоб предмети інтер’єру були функціональними і при потребі могли скластися або трансформуватися один в інший.

Студія

Прибрати зайві перегородки допоможе створення студії. Кухня при цьому може бути зонирована за допомогою контрастної колірної гами кухонного гарнітура, барної стійки або гіпсокартонної перегородки, яка виконує роль полиць. Можна також зробити різний рівень підлоги або стелі при переході з однієї зони в іншу.

Грамотний дизайн будинку

Не тільки на красу повинен орієнтуватися інтер’єр квартири. Пам’ятайте, що кожна кімната повинна виконувати свою функцію. Продуманий інтер’єр можуть запропонувати різні студії дизайну, наприклад, дизайнери.

Фахівці радять враховувати ще такі нюанси при виборі інтер’єру:

 • Кількість осіб в квартирі. Для кожного повинна бути своя зона роботи і відпочинку.
 • Психологічний комфорт в оточенні певних предметів інтер’єру, декору і колірної гами.
 • Кімната з вікнами на південь буде неприємна, якщо використовувати яскраві кольори. Вони будуть різати очі.
 • Для маленьких приміщень — аскетичні і мінімалістичні стилі.
 • Для великих кімнат — класика.

Висновок

Який би інтер’єр квартири ви не вибрали, головне — знайти в ньому затишок і теплоту рідного дому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *