Стелі з гіпсокартону в спальні. Поради та цiкавi ідеї

Потолки из гипсокартона в доме

Використання гіпсокартону для обробки стелі спальні дає великий простір для креативних ідей в колірному оформленні.

Переваги гіспокартонних стель в спальні

Лист гіпсокартону — це ідеальна основа практично для будь-якого виду декоративного оздоблювального матеріалу. Будь то шпалери (будь-які, від вінілових, до простих паперових), фарба або звичайна побілка. Тому стелі з гіпсокартону в спальні користуються неймовірною популярністю.

Недоліки

  • Звичайний гіпсокартон боїться води, але в спальнях це не страшно
  • Важко ремонтувати, в разі виникнення дефекту
  • Технологія підвісної стелі з гіпсокартону помітно краде висоту приміщення

Багаторівневі стелі

Для новачків монтаж такої конструкції своїми руками може виявитися не під силу, але хоча б мати уявлення про те, що це таке, можна і навіть потрібно.

Багаторівневі стелі ще більше крадуть висоту кімнати, але грамотно продумана система освітлення здатна компенсувати недолік простору і візуально збільшити його. Неонова підсвітка, падаюча під кутом, здатна творити чудеса!

Освітлення

Спальня — це місце, в якому правильне освітлення відіграє важливу роль. Часто ця кімната виконує кілька функцій:

  • Зона відпочинку і сну. Для релаксації яскраве світло шкідливий, тут потрібно щоб освітлення не било в очі, не дратувало. Але і зовсім тьмяним воно теж не повинно бути, напружуватися, намагаючись розглянути що-небудь, не менш шкідливо.
  • Зона трудова. З причини того, що далеко не всі можуть виділити окрему кімнату під кабінет, письмовий стіл часто ставлять в спальній кімнаті. Під час роботи за комп’ютером необхідно зовсім інше освітлення, більш інтенсивне, ніж в зоні відпочинку.

Виходить, що освітлення в спальні іноді має бути нерівномірним, з підвісною стелею, особливо в кілька рівнів, можна з легкістю цього домогтися.

Експлуатаційні характеристики

У складі сировини для виробництва гіпсокартону немає хімічних або синтетичних добавок, виключається поява випаровування або запаху під час експлуатації та монтажу. Це найбільш оптимальний варіант для кімнати відпочинку.

Здоровий міцний сон є запорукою гарного самопочуття. Будь-який сторонній шум може потривожити і розбудити людину, особливо тих, хто спить чуйним, неміцним сном. Гіпсокартон має прекрасні звукоізоляційні властивості. Детальніше про звукоізоляції гіпсокартону читайте в статті.

Висновок

У зв’язку з такими приголомшливими властивостями стелі з гіпсокартону часто застосовуються в дитячих спальних кімнатах, ось тут то творчості немає меж.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *