Рейкові стелі види

Реечные потолки

Рейкові стелі відрізняються своєю практичністю, міцністю, вологостійкістю, вони прослужать Вам не один десяток років. До того ж даний вид підвісних стель досить легко встановлюється без допомоги професіонала.

Рейковий стеля — це вид підвісних стель, який складається з системи вузьких панелей (рейок) і підвісної конструкції, призначеної для їх кріплення.

Види рейкових стель

Отже, з безлічі варіантів облицювальних матеріалів ми вибрали саме рейкова стеля. Тепер потрібно визначитися з видом стелі, вони бувають відкритого і закритого типу.

Підвісна рейкова стеля відкритого типу

Рейковий стеля відкритого типу ґрунтується на розміщенні рейок на відстані один від одного, утворюючи між ними щілини. Надалі їх можна заповнити межреечнимі вставками або не заповнювати зовсім. Такий вид перекриття зазвичай встановлюють в високих приміщеннях, де щілини не кидаються в очі. До того ж, вони створюють хорошу вентиляцію і не затримують конденсат на задній поверхні рейок. Стеля відкритого типу годиться як для житлових приміщень, так і для торгових центрів, складів, офісів

Підвісна рейкова стеля закритого типу

Відповідно, рейкова стеля закритого типу полягає в розміщенні панелей впритул один до одного.

Рейки закритого типу мають так звані «язички», які дозволяють зачепитися за сусідню панель, утворюючи стельове покриття без щілин.

Матеріал рейок

Матеріал, з якого виготовлені рейки, як правило, визначає призначення підвісної системи. Основними матеріалами є метал (сталь, алюміній) і пластик.

Рейковий алюмінієвий — підвісна стеля

Панелі, які складаються з алюмінію легко переносять перепади температур і є вологостійкими. Алюміній поєднує в собі якості міцного металу і легкого невибагливі пластика. Саме тому він є найпоширенішим матеріалом для рейкових підвісних стель.

Алюміній практично не схильний до корозії. Саме алюмінієві рейкові стелі будуть відмінним рішенням для ванної кімнати, докладніше в статті рейкова стеля у ванній кімнаті.

Також технічні характеристики алюмінієвого рейкової стелі дозволяють встановлювати його на кухні, де потрібна хороша вентиляція приміщення. Про переваги рейкових стель для кухні читайте у нас на сайті.

Сталевий — рейкова стеля

Панелі зі сталі, як правило, встановлюють на складах. Сталь міцна, забезпечує шумоізоляцію і є непоганим світлоповертачем, до того ж цей матеріал дешевше алюмінію. Але сталь з часом може поржавіти, тому сталеві рейки краще встановлювати тільки в сухих приміщеннях.

Пластиковий — рейкова стеля

Такі стелі також можна назвати універсальними, вони не сприйнятливі до вогкості і вологості, до того ж пластик на порядок дешевше своїх металевих аналогів. Пластикові рейкові стелі не вимагають спеціального догляду, що важливо для сучасних господинь. Саме тому пластиковий підвісна стеля набув широкого поширення в ванних кімнатах і на кухні. Також їх часто використовують в офісах, на складах і інших комерційних приміщеннях.

Зовнішній вигляд рейок

Що стосується самого зовнішнього вигляду панелей, то тут все просто: рейки бувають перфоровані і суцільні (цільні) Частіше за все Ви зустрічаєте цільні рейкові підвісні стелі. Вони складаються з суцільних панелей без всяких додаткових отворів.

Перфоровані панелі, говорять самі за себе. Вони зроблені методом пробивання рівновіддалених отворів на листовому матеріалі. Їх радять встановлювати в приміщеннях, де потрібна хороша вентиляція.

Переваги та недоліки рейкових стель

Іноді одне «проти» важить набагато більше кількох «за», тому докладно розглянемо всі плюси і мінуси рейкових стель.

Переваги

  1. Простота монтажу
  2. Приховують нерівності або дефекти початкового стелі
  3. Універсальність — завдяки таким властивостям як пожежна безпека, вологостійкість застосовні в будь-якому приміщенні
  4. Практичність — не вимагають спеціального догляду
  5. Великий вибір кольорів, матеріалів, розмірів панелей
  6. Надійність — рейкові підвісні системи прослужать до 50 років
  7. Естетичність — дуже красиво виглядають з відповідним дизайном приміщення

Недоліки

  1. Занижують рівень стель, так що краще вибирати глянцеві панелі, які будуть відображати в собі кімнату і візуально її збільшувати
  2. Цілісний демонтаж — не можна здійснити вилучення певних панелей, тільки весь стелю
  3. Відносно високі ціни змушують багатьох замислитися, чи варто це того. Але в даному випадку якість виправдовує ціну

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *