Пять кращих інстаграмiв дизайнерів вашого інтер’єру

5 инстаграмов дизайнеров интерьера

Ідеї для декорування та дизайну власної квартири можна знаходити різними способами. Хтось черпає натхнення в затишних кафе і ресторанах, хтось постійно подорожує і вбирає в себе різні ідеї, культури і традиції.

Iнстаграми кращого дизайну

Нижче представлені 5 кращих інстаграмов дизайнерів інтер’єру для створення своєї неповторної квартири мрії. Дана стаття допоможе кожному почерпнути масу цікавих ідей зі світу інстаграм ремонту, де кращі дизайнери публікують свої фото ідеї.

Марина Єгорова

Марина Єгорова знаменита своїми приголомшливими роботами в класичному стилі. Її інстаграм інтер’єри відрізняються строгістю і розкішшю і найчастіше виконані в спокійних відтінках: сірий, чорний, пастельний блакитний, білий.

Caitlin Вільсон

Ласкаво просимо в казковий світ дрібниць і приємностей. Ця приголомшливо талановита дівчина відрізняється здатністю оформляти інтер’єр красивими доповненнями, при чому сама меблі і стіни відрізняються простотою і скромністю. Вона прикрашає кімнати красивими подушками, рамочками і іншими дрібницями.

Emily Хендерсон

Ця чудова дівчина з Нью-Йорка представляє в своєму інстаграме масу казкових інтер’єрів, які надихнуть кого завгодно. Її відмінною рисою є використання несподіваних і оригінальних предметів з метою прикраси і оптимізації простору.

Jonathan Адлер

Один з найвідоміших дизайнерів інтер’єру із задоволенням ділиться своїми ідеями і роботами в інстаграме. Тут можна знайти багато креативних і практичних рішень для малого і великого простору в будь-якій кольоровій гамі.

Justina Блакенеі

Ця дівчина втілює в своїх інстаграм інтер’єрах великий інтерес до південно-західній культурі Америки зі своїми яскравими і неординарними орнаментами і матеріалами. Вона прикрашає приміщення живими квітами і геометричними візерунками в теплих тонах, які можна взяти на замітку для свого приголомшливого ремонту.

Висновок

Instagram сьогодні один з найпопулярніших джерел натхнення. Хочете поповнити свою стрічку красивими інтер’єрами і завжди бути в курсі останніх дизайнерських трендів? Ми склали список найцікавіших акаунтів, на які варто підписатися.

В акаунті талановитого декоратора — красиві інтер’єри, «за лаштунками» проектів і багато вартісних ідей. Життя дизайнера — це не тільки нескінченні будівництва та підготовка інтер’єру до зйомки. У ній є місце яскравим враженням, подорожам, зустрічам з колегами і захоплюючим хобі — наш урок тому доказ.

У профілі — не тільки реалізовані інтер’єрні проекти в різних стилях, але і замітки про нетривіальних предметах інтер’єру та декору.

Фішка декоратора — концептуальні предмети меблів з барахолок і блошиних ринків і також дотепний хендмейд.

Дизайнер встигає не тільки працювати над проектами і ділитися візуалізаціями з аудиторією, але і дає безкоштовні поради по дизайну інтер’єрів в своєму Instagram. Яким декором наповнити полиці і як вибрати правильний відтінок стін: тепер ви знаєте, де шукати всі відповіді.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *