Новорічний декор 2017. Ідеї прикрас своїми руками

Идеи новогоднего декора

Всі люблять прикрашати будинок до Нового року, але в наш час якісний декор коштує чималих грошей. У цій статті ви дізнаєтеся не тільки, як можна красиво і незвично прикрасити квартиру, але і як заощадити на цьому і зробити все своїми руками.

Прикраси на Новий рік своїми руками

Сніжинки не тільки в школі на уроках праці вирізали. Можна зробити просто приголомшливі сніжинки з паперу, дроту, тканини і навіть макаронів!

Прикраса квартири на Новий рік

З чого починається ваша квартира? З двері! Подаруйте всім новорічний настрій ще до того, як вони ступили до вас на поріг.

Новорічний вінок на двері теж можна зробити своїми руками! Можна купити штучну ялинку на метраж і прикрасити її, або ж скрутити соснові гілки і повісити на них іграшки.

Голі березові гілки (або будь-які інші хорошогнущіеся) також можна скрутити в вінок, а, за бажанням, зверху пофарбувати в срібний або золотий колір.

Також роблять вінки з цукерок, шишок, з бубончіков або клубків, гудзиків, ну або ж найпростіше — з ялинкових куль.

Якщо у вас не вистачає місця для ялинки або ви просто хочете ще одну, то є чудовий варіант! Це дуже модна ідея прикраси для Нового року 2017 — настінні ялинки!

Або ж додайте магії в Новий рік і змусьте ялинкові іграшки парити в повітрі.

Студенти можуть зробити в гуртожитку ялинку з книжок, виглядає дуже цікаво. Та й вдома цей варіант ноовгоднего декору буде виглядати красиво, лігво справжнього ерудита.

А трохи ялинкових іграшок можна пошити своїми руками.

Або ж зв’язати прикраси на новий рік.

Прикраса кімнати на новий рік

Для прикраси кімнати можна власноруч зробити гірлянди.

Прикраса вікон на новий рік

Перше, що спадає на думку це, звичайно, сніжинки і всілякі новорічні фігурки з паперу. Також сніжинки на вікно можна перевести через трафарет за допомогою спеціальних балончиків з штучними снігом, або ж просто замішайте зумную пасту і зі старою щітки розбризкайте її на трафарет.

Крім цього можна прикрасити підвіконня або ж повісити щось перед вікном.

Прикраса столу до нового року

Стіл теж можна прикрасити по-різному. Можна зробити акцент на якомусь предметі декору, поставити його в центрі столу і додати пару новорічних елементів в посуді або, наприклад, новорічні серветки. Як не крути, але новий рік асоціюється з червоним, зеленим, золотим і білим, саме ці кольори найчастіше використовуються для прикраси столу.

А можна і щось їстівне прикрасити в новорічному стилі!

Якщо ви не хочете нагромаджувати стіл прикрасами, потрібно ж місце і для їжі залишити, то завжди можна прикраси повісити над столом. Або ж, наприклад, прикрасити стільці.

Або ж вже брати упор на милі дрібниці, це можуть бути новорічні келихи, кишеньки для столових приладів, праздечная скатертину, у деяких навіть є спеціальні набори посуду.

Висновок — для нового року 2017

Ви можете зробити що завгодно з перерахованого вище, але щоб це стосувалося саме 2017 року, нам знадобитися трохи мавпочок. Ось вам пару ідей, де їх можна застосувати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *