Натяжні стелі своїми руками

Натяжные потолки

При обробці стелі багато хто вибирає натяжні стелі, однак установка таких стель вимагає знання багатьох деталей. У нашій статті ми розкриємо вам всі секрети установки натяжних стель.

Що таке натяжні стелі

Натяжна стеля являє собою плівку, яка натягнута між спеціальних профілів. Натяжні стелі вперше придумали в Швейцарії в ХХ столітті, але масове виробництво почалося у Франції. У нас натяжні стелі стали користуватися популярністю порівняно недавно.

Види натяжних стель

Залежно від матеріалу, з якого виготовлені стелі, виділяють два типи натяжних стель: тканинні і ПВХ. Про особливості кожного виду натяжних стель читайте статтю «Натяжні стелі: тканинні або ПВХ».

Крім цього натяжні стелі бувають матові, глянцеві, замшеві, сатинові і багато інших. Розібратися в різноманітті натяжних стель вам допоможе стаття «Як вибрати натяжна стеля».

Монтаж натяжних стель

Існує два способи установки натяжних стель: гарпунна і безгарпунних системи монтажу. Про деталі процесу установки, а також про те, які інструменти вам знадобляться, ви можете дізнатися зі статті «Монтаж натяжних стель своїми руками».

Догляд за натяжними стелями

Натяжные потолки дома

Одним з важливих переваг натяжних стель є легкість їх збирання. Більшість натяжних стель можна легко вимити звичайним мильним розчином. Тонкощі догляду за різними типами натяжних стель ви можете дізнатися, прочитавши статтю «Як мити і доглядати за натяжними стелями».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *