Часті помилки при ремонті квартири. Поради бувалих

10 типичных ошибок - при создании интерьера

Існує безліч типових помилок при ремонті, які легко допустити в пориві емоцій і фантазіях про довгоочікувану квартирі мрії. Тут допоможуть поради бувалих про найпоширеніші помилки в ремонті, які перераховані.

Правильний, чіткий і добре продуманий дизайн проект квартири вкрай необхідний. Його можна зробити самостійно або замовити у дизайнера.

Помилка в послідовності ремонту

Помилка в послідовності ремонту є мабуть найголовнішою і сумною. Адже при неправильному дотриманні дій може статися так, що доведеться щось ламати і переробляти, а це недешево.

Наступна послідовність є єдино правильною для будь-якої кімнати в квартирі.

  • Скласти великий і докладний план робіт.
  • Встановити перегородки або зруйнувати стіни.
  • Провести всілякі комунікації: водопровід, електропроводка, вентиляція.
  • Обробка стін.
  • Пристрій підлоги.
  • Завершити ремонт без помилок потрібно пристроєм стелі.

Помилки при ремонті кухні

Кухня — важливе місце в квартирі, тому ремонту даної кімнати варто приділити особливу увагу, як і помилок які можна легко допустити.

Непрактичний підлогу. До вибору поверхні підлоги на кухні варто підійти дуже серйозно, адже дерев’яна поверхню непрактична і навряд чи зможе зберегти естетичний вигляд довгий час.

Незручне розташування «робочого трикутника». Дуже важливо правильно розташувати головні елементи кухні: мийка, холодильник плита. Вони повинні знаходиться в максимальній близькості один до одного.

Неправильне розташування плити та витяжки тягне за собою багато проблем. Варто планувати кухню, відштовхуючись від близькості плити до вентиляційної системи.

Важкі навісні шафи необхідно розташовувати на рівні очей і враховувати їх вагу, особливо якщо стіни гіпсокартонні.

Сильно виступаючі ручки на ящиках можуть стати перешкодою для відкривається кутовий дверцята.

«Ранимі» поверхні на кухонних столах. Поверхні повинні бути стійкими до механічних пошкоджень і не трудомісткими в догляді.

Недолік світла і розеток. Дуже практично встановлювати додаткове світло і набір розеток над кожною робочою поверхнею.

Помилки при ремонті ванної кімнати

Ванній кімнаті варто приділити особливу увагу, так як це маленьке приміщення з підвищеною вологістю — збіговисько найпоширеніших помилок при ремонті.

Поєднання ванної кімнати з туалетом — головна помилка для володарів великих сімей.

Приглушене світло хоч і розслабляє, але з практичної і безпечної точки зору краще встановити хороший яскраве світло біля дзеркала і над ванною.

Відсутність розеток у ванній кімнаті може привести до маси незручностей. Буде нікуди підключити фен або електробритву.

Розетка повинна бути вологозахищеній (з кришечкою).

Холодна колірна гамма у ванній може виглядати вельми непривабливо. Краще звернути увагу на теплі відтінки плитки, які так само допоможуть відчути тепло в приміщенні.

При установці ванній до стіни необхідно використовувати бордюри, щоб вода не стояла в стиках.

Ухил ванній неймовірно важливий. Слід відстежити, чи передбачений він в обраній Вами ванній.

Неякісні матеріали — можуть розчарувати вас через деякий час.

Вибір хорошої сантехніки і оздоблювальних матеріалів — запорука хорошого ремонту в кімнаті з умовами підвищеної вологості.

Водопровід і каналізація

Відсутність плану комунікацій поведе за собою масу неприємностей, адже потім можна просто заплутатися в трубах.

Дешеві труби — марна трата грошей, адже скупий платить двічі.

Недотримання перепаду по висотах забезпечить погане проходження води по трубах і поведе за собою часті засмічення. Нахил труби повинен складати не менше 15 градусів.

Труби можна замуровувати. До них повинен бути вільний підхід.

Вентиляційна система

Ванна і туалет без витяжки. Вентиляція тут вкрай необхідна, адже сильна вологість сприяє утворенню цвілі і грибка, а важливість даного атрибута в туалеті взагалі не засуджується.

Поширеною помилкою при ремонті є не встановлення спеціального розподільного клапана, який регулює потоки повітря у вентиляційній системі. Це може спричинити за собою вихід запаху з санвузла в кухню або навпаки.

Часті помилки з прихованою електропроводкою

Початок ремонту без оцінки проводки може спричинити за собою масу неприємностей. Обов’язково складання плану-схеми всіх електро комунікацій щоб уникнути несподіваного контакту з проводом, наприклад, при забиванні цвяха в стіну.

Непрактично співвідношення розміщення меблів з планом проведення. Важливо розпланувати ці дрібниці, щоб потім не було прикро, що поруч з улюбленим кріслом можна підключити телефон до зарядки або комп’ютер буде стояти не зовсім там, де хотілося б.

Найчастіші помилки в пристрої підлог

Не до кінця висохла стяжка підлоги. Стяжка підлоги повністю висихає через пару тижнів, після чого і варто починати класти ламінат, лінолеум, паркет, щоб уникнути деформування поверхні.

Різний рівень підлог. Слід уважно відстежити цю тонкість, яка потім буде виглядати негарно і буде заважати вільному пересуванню по квартирі.

Для різних видів підлогових покриттів потрібні різні рівні стяжки підлог, тому спочатку слід визначитися, де буде яка стать, а потім вже стягувати і вирівнювати.

Помилки в пристрої стель

Капітальний ремонт стель в новобудові — марна трата часу і грошей. Слід проводити цю процедуру вже після повної усадки будинку, яка буде тривати ще кілька років після його здачі. А поки краще не вдаватися до красивих і оригінальних рішень, які можуть потріскатися і перекоситися.

Важкі люстри на навісних стелях. На стелі з гіпсокартону і на навісні стелі не варто кріпити занадто важкі та громіздкі люстри. А під систему спотів варто заздалегідь підвести проводку.

Помилки при обробці стін і наклеювання шпалер

Важкі полки на гіпсокартонних стінах. Потрібно спочатку спланувати, де і яка на стіну буде навантаження, а потім вибирати оздоблювальний матеріал.

Непідготовлена до наклеювання шпалер стіна може зіпсувати всю красу вибраних шпалер. До цього процесу слід поставитися відповідально.

Недотримання температурного режиму в кімнаті може привести до неякісного результату. Краще дотримуватися потрібної температури: + 18 ° С … + 23 ° С при наклеювання шпалер.

Чи не правильний вибір клею для шпалер може зіпсувати результат. Клей повинен відповідати типу шпалер.

Неврахування напрямку світла може зробити стики дуже помітними.

Потрібно клеїти шпалери у напрямку від вікна углиб кімнати.

Часті помилки в ремонті дитячої кімнати

Безпека. Важливо відмовитися від їдких синтетичних сумішей з яскравим запахом.

Розміщення розеток і проводів повинно бути в зоні недосяжності.

Захаращення простору. Тут важливо приділити вільної ігровій зоні якомога більше місця, адже найчастіше для дитячої кімнати виділяють маленький простір.

Слід звернути увагу на ліжка-трансформери, які практично зберігають місце і «ховають» всередині себе стіл і ящики для іграшок. А ось спортивний куточок варто відразу вносити в план кімнати, щоб потім не мостити його як даремно.

Висновок

Невідповідна колірна гамма може не тільки вплинути на настрій, а й на психіку дитини. Слід уточнити вибір кольорів з самим малюком.

Дорогі меблі дитині ні до чого, адже дитина росте і доведеться міняти інтер’єр в міру його зростання. Так само діти часто мають властивість пакостити і псувати покриття столів, диванів і крісел.

Недостатнє освітлення може нашкодити зору школяра або творчого малюка. Варто встановити практичні і безпечні світильники.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *